1 %

Új weboldalunk

Következõ NB II-es mérkõzésünk:   Budaörs - Sopron augusztus 15. (szombat) 17:30

2015.08.08.
Vereség a zalaegerszegi arénában !

ZTE - BUDAÖRS   2 - 0 (1-0)

A két klub közti anyagi- és infrastruktúrális különbség a pályán is megmutatkozott.
Az eredmény ellenére dícséret illeti csapatunkat, mert a lehetõségekhez képest jól helytálltunk és ha egy kicsivel nagyobb szerencsék van, akkor....

2015.08.04.
Miskei Attila fegyelmi határozata

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) augusztus 4-i ülésén az alábbi határozatokat hozta:

"Miskei Attila vezetõedzõ (Budaörs), mert a játékvezetõ ítélete elleni tiltakozásul 5-6 méterre a játéktérre lépett, és azt felszólítás ellenére sem volt hajlandó elhagyni, a mérkõzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtõl 2 soron következõ NB II-es bajnoki mérkozésre szóló eltiltást kapott. "

2015.08.01.
Döntetlen az elsõ bajnoki mérkõzésünkön!

BUDAÖRS - Balmaz Kamilla Gyógyfürdõ  1 - 1 (0-0)

A pályánk körül kialakult helyzet következtében Csákváron került megrendezésre elsõ hazai találkozónk.
Az ellenünk alaposan felkészült balamzújvárosi csapat nagy nyomással kezdte a játékot és mi csak kerestük a lehetõségeket.
Szerencsénkre a 24.percben megítélt vendég büntetõt fölé rúgták és ettõl erõre kaptunk.
Sajnos a szünet után egy szögletnél rosszul védekeztünk és pontrúgásból hátrányba kerültünk.
Az idõ elõre haladtával egyre nagyobb fölénybe kerekedtünk, átvettük a játék irányítását és a bosszantóan sok kimaradt gólhelyzet után Menyhárt a 91.percben megszerezte az egyenlítõ- és ebben a szezonban az elsõ NB II. gólunkat.

2015.07.25.
Rossz fõpróba, jó..... !

Pénzügyõr - Budaörs   3 - 2 (2-0)

A friss NB III-as Pénzügyõr fegyelmezett játékkal, bírói segédlettel, 3 gólos vezetést szerzett. A mérkõzés egyes szakaszaiban parázs maj'd tényleges verekedésig fajuló küzdelem folyt. Amikor lehiggadtunk és már tudtunk gólt is szerezni, megváltozott a játékunk képe, de az idõ tényezõ közbeszólt.

Jövõ héten már élesben folynak a küzdelmek, itthon kezdünk szombaton 17:30-kor a Balbazújváros ellen.

2015.07.23.
Gyõzelem Dorogon !

Dorog - Budaörs   0 - 1 (0-1)

A most is szigorúan és szorosan záró dorogi védelmet csak egy jól sikerült átlövéssel törtük fel, és mindkét fél számára sikeres edzõmérkõzést játszottunk Miskei Attila korábbi csapata ellen.

Utolsó edzõmérkõzésünk szombaton 10 órától Pasaréten az újonc NB III-as Pénzügyõr csapata ellen lesz.

2015.07.21.
Sorsoltak a Magyar Kupában

AZ MLSz elkészítette a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását.
Csapatunk a megye I.o-ban szereplõ

Füzesgyarmati SK

csapatát kaptuk ellenfélnek.
A Füzesgyarmat 3.helyen végzett a Békés megyei pontvadászatban a bajnok Kondoros és az Orosházi Rákóczi mögött, 20 gyõzelemmel, 4 döntetlennel és 6 vereséggel.
A Kupában mindíg az alacsonyabb osztályú csapat a pályaválasztó, a továbbjutás egy mérkõzésen dõl el.
A MK mérkõzés augusztus 12-n szerdán 17 órai kezdéssel kerül megrendezésre.

2015.07.18.
Az SZTK is legyõzött bennünket!

SZTK - Budaörs   3 - 1 (3-0)

A Szigetszentmiklós igazi II.osztályú iramot diktált a nagy meleg ellenére.
Sajnos mi elemi hibákat vétettünk és a kidolgozott gólhelyzeteinket sem tudtuk értékesítenii.

Következõ edzõmérkõzésünk csütörtökön 18 órától Dorogon lesz a hazai csapat ellen.

2015.07.15.
Tatán nyert a Balmazújváros

Balmazújváros - Budaörs   3 - 1 (1-0)

Két ellentétes félidõt játszottunk.
Az elsõ játékrész a Balmaziaké volt a második (az eredmény ellenére) a Budaörsé.

Következõ edzõmérkõzésünk szombaton 10 órás kezdéssel Diósdon a Szigetszentmiklós ellen.

2015.07.11.
Elkészült a felnõtt csapat sorsolása

AZ MLSz Versenybizottsága elkészítette a Merkantik Bank NB II. sorsolását.
Csapatunk hazai pályán kezd a Balmazújváros ellen, majd Zalaegerszegre látogatunk és fogadjuk a Sopron gárdáját.
Három hétvégén (a válogatott mérkõzése miatt) nem lesz bajnoki forduló és az utolsó etapban fogadjuk a Dunaújvárost, majd Vácra látogatunk.
A végleges kezdési idõpontok majd késõbb kerülnek meghatározásra.

A sorsolás itt megtekinthetõ >>>

2015.07.11.
Fáradt csapat, eredménytelen küzdelem

Honvéd MFA - Budaörs   1 - 0 (0-0)

A meghiusult szerdai edzõmérkõzés után az ott kihirdetett csapatok (két félidõ -két csapat) játszott a Honvéd Akadémia NB III-as csapata ellen.
A pozitívum az volt, hogy akció gólt nem kaptunk a negatívum pedig, hogy kikaptunk.

Következõ edzõmérkõzésünk az 1. bajnoki fordulóban hozzánk látogató Balmazújváros csapata lesz, szerdán 16 órától a tatai edzõtáborban.

2015.07.08.
A vihar elmosta a dabasi mérkõzést

Csapatunk busza rendben megérkezett Dabasra.
A kapusok még elkezdték a bemelegítést, de 17:45-kor elérte Dabast a viharzóna.
Maj'd 1 órát várakoztunk, de nagyon nem csendesedett az esõ és már sem a pálya sem a fényviszonyok nem engedték meg a a találkozó lejátszását.

Legközelebb szombaton (07.11.) 10:30-as kezdéssel játszunk Kispesten a Honvéd MFA csapatával.

2015.07.04.
Jó játék és gyõzelem a hõségben !

MTK (vegyes) - Budaörs   1 - 2 (1-0)

A rendkívüli meleg ellenére frissen mozgott mindkét csapat.
Az elsõ játékrészben kiegyenlített játék folyt és egy kétes büntetõbõl szereztek vezetést a hazaiak.
A szünet után Budaörs más 11 játékossal állt fel és elõre játékban hatékonyabb és fõleg gólerõsebb volt az MTK-nál.

Gólszerzõk: Repka (43.p.) ill. Papp M.(47.p.), Pleván (88.p.)

Az új játékosaink (Sárossy és Marques-Airosa kivételével) bemutatkoztak budaörsi szinekben.

2015.06.29.
Az elsõ "hivatalos" edzés után

Kialakult a felkészülést megkezdõ csapatunk.
Korábbi játékosaink:
Szentpéteri (kapus)
Pleván, Csobánki, Tányéros, Ódé, Rajnay (védõk)
Sajbán I., Ferkó, Horváth L., Imrik, Bogáti, Slezák (középpályások)