Toborzó
NÕI focira

1 %

Új weboldalunk


2014.07.22.
2. edzõmérkõzés = egyenlõ erõk küzdelme
Siókof (NB II.o) - Budaörs   2 - 0

A korábbi NB I-es gárda látott vendégül bennünket a heti balatoni edzõtáborozásunk részeként.

A játék folyamán nem látszódott az osztálykülönbség a két gárda között.
Sajnos a rövid idõ alatt bekapott két gólra nem tudtunk válaszolni, de megelégedetten távoztunk, mert mind a mutatott játék, mind a próbajátékosok szereplése abszolult pozitív volt.

Következõ edzõmérkõzésünk: 07.28. szombat 18 óra : REAC - Budaörs

majd
07.30. szerda 16 óra a Csepeli pályán: SZTK - Budaörs.


2014.07.21.
Diósdon kezdjük a bajnokságot!

Elkészült a sorsolásunk!

Az MLSz elkészítette csapatunk sorsolását, most még a hétvégi napok és az idõpontok tárgyalása van hátra.

Az aug. 16-17-i hétvégén Diósdra látogatunk az elsõ bajnoki mérkõzésre.
Az utolsó bajnokink pedig a november 22-n otthon a Veszprém ellen lesz.


Sorrendben az ellenfeleink:
Diósd - idegenben
Balatonfüred - otthon
Mosonmagyaróvár - i.
Csepel - i.
Sárvár - o.
Dorog - i.
Tököl - o.
Tatabánya - i.
III.kerület - o.
Újbuda - i.
RKSK - o.
BKV Elõre - i.
Nagyatád - o.
Gyõri ETO - i.
Veszprém - o.


2014.07.19.
1. edzõmérkõzés = 11 gólos gyõzelem !
Pilisszentiván (megye I.o) - Budaörs   1 - 11 (1-4)

A Peller Gábor (korábbi edzõnk) által irányított kiscsapat nagyon derekasan tartotta magát -fõleg az elsõ félidõben- és remek ellenfélnek bizonyult a felkészül elsõ fázisában.
A próbajátékosok, akik csapatunkban szerepeltek:
Bartos Attila és Németh Márk - kapusok.
Klujber Péter, Horváth Gergely, Hajós Krisztián, Tányéros Ádám, Dara Gábor - mezõnyjátékosok.
Gólszerzõink:
I.félidõ: Tüske (7, 40'-11-esbõl), Hajós (22'), Sajbán Máté (23').
II.félidõ: Sajbán Miklós (70', 73', 85', 87'), Hegedûs (77'), Laczkovich (76'), Ferkó (82'-11-esbõl).

Következõ edzõmérkõzésünk: 07.22. kedd 17 óra (!) : Siófok - Budaörs


2014.07.08.
A csoportbeosztásunk


Az MLSZ Versenybizottságának 412/2014 sz. határozata szerint a Nyugati csoportban maradtunk a 2014/2015-ös bajnokságban.

A Nyugati csoport csapatai

III.kerület
- BLSz bajnok - feljutó
Balatonfüred
BKV Elõre
Budaörs
Csepel
Dorog
Diósd
- mégis indulhatott
Mosonmagyaróvár
Gyõri ETO
Nagyatád
Rákosmenti KSK
- közép csoportból áthelyezve
Sárvár
- megyei bajnok - feljutó
Tatabánya
- NB II. kiesõ
Tököl VSK
- felkérték az indulásra
Újbuda
Veszprém

A csoportbeosztások néhány érdekessége:

- Andráshida az utolsó percben visszalépett, helyette a Maglód indulhat, a Közép csoportba került;
- A Pest megyei bajnok Vác a Közép csoportba került;
- A REAC egy csoporttal közelebb került Keletrõl-Középre sorolták;
- Fehérvár átkerült a Közép csoportba;
- Kozármislenyt (a másik NB II. kiesõt) a Közép csoportba sorolták
;
- Szentlõrinc a Közép csoportba került;
- Honvéd II. Középrõl Keletre átkerült;
- Bölcskét a Közép csoportba sorolták;
- Veresegyház a Gyöngyös és a Salgótarján a Keleti csoportba játszik;


2014.06.26.
A felnõtt csapat felkészülési programja -2014 õsz


Az ezüstérem és a tavaszi elsõség után most megérdemelt pihenõjét tölti felnõtt labdarúgó csapatunk.
Készülünk az NB III. õszi pontvadászatára, nevezésünket leadtuk.

Az elsõ találkozás július 11. (péntek) 16 óra a az Árok utcai pályán.

A tervezett felkészülési program

július 14-18
edzések az Árok u-i pályán
 
július 19.
edzõmérkõzés
 Pilisszentiván - Budaörs
július 21-26
edzõtábor Balatonlellén
 
július 22. 17 h
edzõmérkõzés
 Siófok - Budaörs
július 26. 18 h
edzõmérkõzés
 REAC - Budaörs
július 28-
edzések az Árok u-i pályán
 
július 30.
edzõmérkõzés Csepelen
 SZTK - Budaörs
augusztus 2.
edzõmérkõzés
 ESMTK - Budaörs
augusztus 6.
edzõmérkõzés
 Honvéd II. - Budaörs
augusztus 13 17 h
Magyar Kupa mérkõzés
 Budaörs - Újpest
augusztus 16-17
Bajnoki 1.forduló
 ?

2014.06.26.
Utánpótlás csapataink kezdése

csapat
 edzõ
1. edzés
U-21
Varga László
július 21. 17 óra
U-17
Urbán Zoltán
július 21. 16 óra
U-15
Horváth Roland, Varga Zsolt
július 23. 16 óra
U-14
Papp Gábor
július 28. 16 óra


FELHÍVÁS

Az igazolt játékosainkon kívük bárkit szeretettel várunk az utánpótlás csapataink edzésein, aki kedvet kapott a versenyszerû labdarúgáshoz vagy át szeretne igazolni egyesületünkbe.
Kérjük keresse a megadott idõpontokban a csapatok edzõjét az Árok utcai sportpályán!